0

Anne ve Bebek

Eczahane firmamız, internet üzerinden müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdürerek Türkiye’nin dört bir yanına %100 orijinal sağlık ürünleri tedarik etmeye devam etmektedir. Sağlığın korunmasında etkili olan medikal ürünler kadar hasta olunduğunda şifa bulmak için de kullanılabilecek ürünleri barındıran firmamızda anne ve bebek kategorisi altında da en çok ihtiyaç duyulan ürünler uygun fiyatlardan satışa sunulmaktadır.

Bebek Beslenme
Bebeklerinin en iyi şekilde beslenmelerini isteyen anneler için %100 Sağlık Bakanlığı onaylı, orijinal bebek ürünlerini firmamızdan başka yerde bulamayacağınız uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bebek Gereçleri
Bebeklerin sağlıklı ve doğal bir şekilde beslenmesinde büyük rolü bulunan bebek gereçleri çeşitlerini en uygun fiyatlarla Eczahane firmamızda temin edebilirsiniz. Ürünlerimizin her biri ithal ve bebek sağlığına olumsuz etkisi olmadığı kanıtlanmış medikal ürünlerdir:
 
Bebek Bakım
Firmamızda gıda ürünlerinden bakım ürünlerine kadar annelerin bebeklerine dair ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri başka yerde bulamayacağınız uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdüren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde yer alan %100 Sağlık Bakanlığı onaylı bebek bakım ürünleri şunlardır: Firmamızın geniş ürün yelpazesinde bunların dışında daha pek çok Bebek Alt Takımı,Bebek Gereçleri,Pişik,Bebek Takımı,Gaz Giderici,Anne Bakımı,Emzirme,Gıda Takviyesi ürünlerini indirimlerden yararlanarak satın alabilirsiniz.

Anne Bakım
Anne ve bebek ürün kategorisi altında bulabileceğiniz anne bakım ürünleri ise; ürünlerinden oluşmaktadır. Her biri klinik onaylı ürünlerimize 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilir, ücretsiz kargo avantajından yararlanarak siparişlerinize kargo ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz.