0

Bioxcin Aquathermal Kepek Şampuanı 300 ml

Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Kepek sorunu yaşayan, yağlanma eğilimli saç ve saçlı deriye özel arındırıcı şampuan

İçeriğindeki Bolu Göynük Termal Suyu, yüksek kükürt oranı sayesinde kepek ile mücadelede ekstra rol oynar, saç derisini ferahlatır. Probiyotikler, cildin doğal bariyerini güçlendirerek saç ve saçlı deriyi beslerken, B6 vitamini ile  kepek kaynaklı kaşıntıyı azaltır, sağlıklı saç derisi oluşumuna katkı sağlar. Bioxcin Aquathermal Kepek Karşıtı Şampuan, kepek için özel bir aktif olan Çinko Pirition ile saçlı derinin kepekten kaynaklı bozulan yapısının normal ve sağlıklı olmasına destek olur ve düzenli kullanımda kepeği önlemeye yardımcıdır.
Tekrarlayan yağlı kepek problemlerinde ise Aqua Thermal Yoğun Kepek Karşıtı DS Şampuanı kullanabilirsiniz.

İçeriği:
Probiyotikler :
 Cildin doğal bariyerini güçlendirir.
Kükürtlü Termal Su : Kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Nasıl kullanılır?

  • Islak saça yeterli miktarda nazik masaj hareketleri ile uygulanır ve 1 dk. bekletilir.
  • Ilık su ile saçlar durulanır, gerekli ise uygulama tekrarlanır.
  • Düzenli kullanıma uygundur.

ETKİNLİK TESTLERİ

  • Katılımcıların %80'inde kepekte* azalma görülmüştür ve kepekli görünümde düzelmenin %100'e vardıgı gözlenmistir.
  • Katılımcılarda kepekte* ortalama %64 oranında azalma görülmüştür.

*Gözle görünür kepek

GÜVENİLİRLİK TESTLERİ

  • Irritan ve / veya alerjik bir reaksiyona sebebiyet vermediği,
  • pH değerinin saç derisine ve cilde uyumlu olduğu,
  • Dermatolojik olarak güvenilir olduğu test edilmiştir.
Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Ürün açıklamaları bölümündeki teslimat bilgisi alanında "Aynı Gün Kargo" ibaresi bulunan ürünlerde, hafta içi saat 15:00'e kadar vermiş olduğunuz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. Diğer ürünlerde verilen siparişler ise maksimum 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişinizin aynı gün kargoya teslim edilebilmesi için, sepetinizde yer alan tüm ürünlerin "Aynı Gün Kargo" ürünlerinden oluşması gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz tüm ürünleriniz hazır olduğu zaman kargoya verilecektir.

Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden ilk iş gününde kargoya teslim edilir.

Havale ödeme yolu ile yapılan alışverişlerde, siparişin kargoya teslim edilmesi için havalenin gerçekleştirilmesi ödeme onayının müşteri hizmetlerimiz tarafından telefon yoluyla alınması gerekmektedir. Bu durumda havale onayının alındığı tarih ve saat, siparişin oluşturulduğu tarih olarak göz önüne alınacaktır.

Havale ödeme yolunu seçtiğiniz siparişlerinizin 3 gün boyunca tarafınızdan onayı veya ödemesi ulaşmaması durumunda siparişiniz iptal edilmektedir.

Siparişlerimin durumunu nereden takip edebilirim?

Siparişinizi verdikten sonra gerek sipariş onayınız gerekse kargo takip numarası bilgisi gibi tüm süreçleriniz hem e-posta yoluyla hem de kayıtlı cep telefonunuza kısa mesaj yoluyla tarafınıza iletilmektedir. Dilerseniz üye girişi gerçekleştirdikten sonra üye hesabınız bölümünden siparişinizle ilgili tüm süreçleri takip edebilirsiniz.
 

Kargo durumunu nereden takip edebilirim?

Tarafınıza e-posta ve kısa mesaj yoluyla iletilen kargo takip numaranız ile dilerseniz  "Kargom Nerede?" bölümü aracılığıyla dilerseniz de MNG Kargo'nun "Gönderi Takibi" bölümü aracılığıyla kargonuzun tüm süreçlerini takip edebilirsiniz.
 

Gelen kargo hasarlı ise ne yapmalıyım?

Hasar görmüş kargolar teslim alınmayarak, Kargo yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer yetkili paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, kargo orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride mevcuttur. Kargo Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra nakliye şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Kargo kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Eczahane Müşteri Hizmetlerine +90 850 840 68 70 bildirilmelidir. Müşteri Hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.


 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.