0

Bisolnatur Şurup

Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
● Öksürüğü rahatlatır.
● Boğaz tahrişini engeller.
● Balgamın atılmasını kolaylaştırır.%100 doğal içeriklerden oluşan Bisolnatur, hem kuru hem de balgamlı öksürüğün belirtileri ile mücadele eden bitki özleri karışımı içerir. Öksürüğün sebep olduğu tahrişe karşı doğal bir şekilde etki gösterirken, aynı zamanda balgamın solunum yollarından öksürükle beraber daha kolay atılmasını sağlayan kayganlaştırıcı bir etkiye de sahiptir.
Bisolnatur Doğal Öksürük Şurubu Bal Özlü

Bal

Bal, arılar tarafından üretilen lezzetli bir tattır. Bal, antik çağlardan beri tüketilmektedir. İnsanlar 8.000 yıldan uzun süredir kovanlarda bal üretmektedirler. Günümüzde balın sağlığa faydaları ve besleyici özelliği bilinmektedir. Balın sağlığa faydalarının ve besleyici etkilerinin yanı sıra; inatçı öksürüğe karşı merhem etkisi ve rahatlatıcı özelliği vardır.

TEMEL BİLEŞENLERİ
Şeker içeriği (fruktoz ve glukoz)

ÖZELLİKLERİ
Balın yüksek viskozite ve nemlendirici özelliği mızrak yapraklı sinirotunun etkisini arttırır. Ayrıca balın kayganlaştırıcı etkisi vardır.


FAYDALARI
Öksürüğün sebep olduğu boğaz tahrişini
rahatlatır.

Bisolnatur Doğal Öksürük Şurubu Sinirotu
Sinirotu
Otsu ve hatta bazıları yabani olarak kabul edilen küçük bitkilerdir. Dar yapraklı bu ot, uzun ve bir noktada sivrilen mızraksı yapraklara sahiptir. İsmi, Latincede ayak tabanı anlamına gelen ‘planta’dan gelmektedir, çünkü uzun yıllar boyunca yürüyüşçüler ayak yaralanmalarını iyileştirmek için kullanmıştır.

TEMEL BİLEŞENLERİ
Suda çözülen polisakkaritler ve gam

ÖZELLİKLERİ
Bileşenler mukozayı kaplayan film tabakası
oluştururlar. Ayrıca nemlendirici ve yumuşatıcı
özelliklere sahiptirler.

FAYDALARI
Koruyucu ve nemlendirici film tabakası:
•Mukozayı kuruluk ve tahrişten korur
•Öksürüğü rahatlatır
•Mukus kıvamını azaltır ve böylece atılımını
kolaylaştırır.

Bisolnatur Doğal Öksürük Şurubu Kekik Özlü

Kekik

Mutfakta yaygın kullanılan bir bitki olan kekik de öksürük tedavisinde kullanılan harika bir tedavi seçeneğidir. Antiseptik, antibiyotik ve balgam söktürücü özellikleri ile öksürük şurubu için ideal bir uçucu yağ olan timol içerir. Timol ismi Yunancada nefes ve kalbin özü anlamına gelen ‘thymos’ kelimesinden gelmektedir. Antik Yunan askerleri kekiğin, gücü ve cesareti artırdığına inandıkları için bu bitkiden bolca yararlanmışlardır.

TEMEL BİLEŞENLERİ
Flavonoidler

ÖZELLİKLERİ
Flavonoidler antioksidan özellik gösterir.

FAYDALARI
Tahriş edici maddelerin (serbest radikaller) hassaslaşan boğazda sebep olduğu rahatsızlığı azaltır.

%100 doğal Bisolnatur aşağıdakileri içerir:
Doğal şeftali, limon ve portakal aromaları

%100 doğal Bisolnatur aşağıdakileri içermez:
Gluten
Renklendirici
Koruyucu
Tatlandırıcı
Paraben
Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Ürün açıklamaları bölümündeki teslimat bilgisi alanında "Aynı Gün Kargo" ibaresi bulunan ürünlerde, hafta içi saat 15:00'e kadar vermiş olduğunuz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. Diğer ürünlerde verilen siparişler ise maksimum 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişinizin aynı gün kargoya teslim edilebilmesi için, sepetinizde yer alan tüm ürünlerin "Aynı Gün Kargo" ürünlerinden oluşması gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz tüm ürünleriniz hazır olduğu zaman kargoya verilecektir.

Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden ilk iş gününde kargoya teslim edilir.

Havale ödeme yolu ile yapılan alışverişlerde, siparişin kargoya teslim edilmesi için havalenin gerçekleştirilmesi ödeme onayının müşteri hizmetlerimiz tarafından telefon yoluyla alınması gerekmektedir. Bu durumda havale onayının alındığı tarih ve saat, siparişin oluşturulduğu tarih olarak göz önüne alınacaktır.

Havale ödeme yolunu seçtiğiniz siparişlerinizin 3 gün boyunca tarafınızdan onayı veya ödemesi ulaşmaması durumunda siparişiniz iptal edilmektedir.

Siparişlerimin durumunu nereden takip edebilirim?

Siparişinizi verdikten sonra gerek sipariş onayınız gerekse kargo takip numarası bilgisi gibi tüm süreçleriniz hem e-posta yoluyla hem de kayıtlı cep telefonunuza kısa mesaj yoluyla tarafınıza iletilmektedir. Dilerseniz üye girişi gerçekleştirdikten sonra üye hesabınız bölümünden siparişinizle ilgili tüm süreçleri takip edebilirsiniz.
 

Kargo durumunu nereden takip edebilirim?

Tarafınıza e-posta ve kısa mesaj yoluyla iletilen kargo takip numaranız ile dilerseniz  "Kargom Nerede?" bölümü aracılığıyla dilerseniz de MNG Kargo'nun "Gönderi Takibi" bölümü aracılığıyla kargonuzun tüm süreçlerini takip edebilirsiniz.
 

Gelen kargo hasarlı ise ne yapmalıyım?

Hasar görmüş kargolar teslim alınmayarak, Kargo yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer yetkili paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, kargo orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride mevcuttur. Kargo Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra nakliye şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Kargo kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Eczahane Müşteri Hizmetlerine +90 850 840 68 70 bildirilmelidir. Müşteri Hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.


 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER