0
Geciktirici Çeşitleri Nelerdir?

Tarih: 2019-10-03 18:36


Erken boşalmayı geciktirici çeşitleri, bu problemden muzdarip olan erkekler tarafından merak konusu haline getirilmiştir.

Cinsel yönden daha sağlıklı bir ilişki yaşamak ve performans açısından hem kendilerini hem de eşleri ya da partnerlerini memnun etmek isteyen erkekler, erken boşalma sorunu ortadan kaldırıcı takviyeleri kullanarak bu sorunlarının üstesinden kolaylıkla gelebilmektedir. Bu noktada erkeklerin kullanımına sunulan geciktirici çeşitleri, hem kadınlara hem de erkeklere cinsel ilişki boyutunda mutluluk sağlamaktadır.
Tamamen sağlık onaylı olarak piyasaya sürülen ve ne erkekler açısından ne de partnerleri açısından hiçbir sağlık problemine neden olmayan bu ürünlerin kalitesine de büyük oranda dikkat edilmesi önem teşkil eden bir konudur. Günümüzde geciktirici olarak erkeklerin performansına önemli etkisi olan bu ürünlerin en popüler olanı muhakkak geciktirici spreydir. Bunun yanında kullanımı kolay olması ve kişiden kişiye pozitif etkiler gösterebilmesi bakımından farklı geciktirici ürünler de bulunmaktadır.

En Başarılı Geciktirici Ürünler
En faydalı geciktirici ürünler, özellikle cinsel ilişki öncesinde veya ilişki sırasında erken boşalma sorunundan muzdarip olan erkeklerin yardımına koşmaktadır. Bu bağlamda piyasada en başarılı olarak fayda sağlayan erken boşalmayı geciktirici özellikli ürünler genel itibarıyla şunlardan oluşmaktadır: Görüldüğü üzere kullanım yöntemlerine ve kişiden kişiye farklı etki göstermesi bakımından oldukça farklı çeşitlere sahip olan bu ürünlerden dilediğinizi kullanabilir ve size en çok fayda sağlayanı uzun süre hiçbir sağlık sorunu yaşamadan uygulayabilirsiniz. Bu sayede hem kendiniz hem de partnerinizi cinsel yönden mutlu ve memnun etmenin keyfini sürebilirsiniz.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılmalıdır?
Geciktirici sprey kullanımı, internet üzerinde yer alan pek çok farklı bilgiler sebebiyle erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin kafalarında soru işareti oluşmasına neden olmaktadır. Bu bağlamda ilk olarak şundan bahsetmek olumlu olacaktır:
  • Geciktirici sprey penisin bütün bölümüne değil yalnızca en uç kısmına uygulanmalıdır.
  • Geciktirici spreyin sıkımına dikkat edilmelidir. Bu yüzden 3 fıslık olacak şekilde bir müddet aralıklarla penisin uç kısmına sıkılmalıdır.
  • Geciktirici sprey yalnızca penisin üst bölümüne değil alt bölümüne de daire olacak şekilde her bir yanına sıkılmalıdır.
  • Geciktirici sprey sıkıldıktan sonra en az 20 dakika beklenmelidir ve daha sonra cinsel ilişkiye girilmelidir.
Geciktirici Ürünler Zararlı Mıdır?
Erken boşalmayı geciktirici ürünlerin zararları, bu sorundan muzdarip olan erkekler kadar eşleri ve partnerleri tarafından da araştırılmaktadır. Nitekim internet üzerinden yapılan araştırmalardan da anlaşılacağı üzere bu ürünlerin hem kullanan erkeklere hem de cinsel ilişki yaşadıkları partnerlerine herhangi bir zararı olup olmadığı merak konusu haline gelmiştir.
Öncelikle geciktirici ürünler dünyaca ünlü ilaç şirketlerinin piyasaya sürdüğü tıbbi ürünlerden oluşmaktadır. Piyasada her ne kadar bu marka ve şirketlerin muadili denebilecek başka markalar da varlık gösterse de genel itibarıyla sağlık onaylı olarak piyasada yer alan bu ürünler sağlık açısından hiçbir olumsuz etkiye neden olmamaktadır.
Uzmanlar tarafından özel olarak üretilen bu tür erken boşalmayı geciktirici ürünlerin tavsiye edilen şeklin dışında kullanılması birtakım sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Bu yüzden geciktirici sprey, krem ve benzeri ürünlerin muhakkak tavsiye edilen şekilde uygulanmasına özen gösterilmelidir.

Geciktirici Ürünler Ne Kadar Etkilidir?
Geciktirici ürünlerin etkisi, temelde erken boşalmadan muzdarip olan erkeklerin cinsel ilişki esnasında daha az uyarılmalarını sağlamasıyla gündeme gelmektedir. Bu noktada penis üzerinde hassas ve uyarılmayı etkileyen bölgeler geciktirici ürünlerin içeriğinde bulunan anestezik tıbbi maddeler ile uyuşturularak erken boşalmanın önüne başarılı bir şekilde geçilebilmektedir. Bu durum geciktirici çeşitleri arasında kişiden kişiye farklılık gösterebildiğinden size en uygun ürünü bulmanız gerekmektedir.