Viga 50000 Geciktirici Sprey

Tarih: 25.07.2020 14:29
Viga 50000 Geciktirici Sprey
Erkeklerin cinsel ilişki sırasında en çok karşılaştıkları cinsel sağlık sorunlarından biri erken boşalmadır. Bu sorunun engellenmesi ve kişilerin karşılıklı olarak birliktelikten haz almaları için erken boşalma sorunun engellenmesi son derece önemlidir.


Erken boşalmanın birçok farklı nedeni olabilir. Ancak hangi nedenle olursa olsun erken boşalma erkeklerde büyük oranda özgüven kaybı ve isteksizlik yapacaktır. Viga 50000 geciktirici ürünleri ile kısa süre içinde tüm bu sorunların ortadan kaldırılması mümkündür. Viga 50000 geciktirici ile normal ilişki süresinin ortalama 20 dakika kadar üzerinde bir tam performans ile ilişkiden yüksek fayda elde edebilirsiniz. Viga spreykullanımı özellikle diğer geciktiriciler göre çok daha kolay ve yüksek etkilidir.


Viga 50000 Geciktirici Sprey Fiyatı
Viga tarafından günümüzde birçok farklı cinsel sağlık ürünü ve geciktirici üretilmektedir. Ürün çeşitliliği açısından kullanıcılara zengin seçenekler sunan Viga tarafından geciktirici çeşitlerine göre farklı fiyatlar uygulanır. Viga 50000 geciktirici çeşitleri:

 • Viga 48000 geciktirici krem,
 • Viga 50000 geciktirici sprey/krem,
 • Super Viga 150000 geciktirici,
 • Viga 60000 geciktirici sprey vb.

Olarak gruplandırılabilir. Erkekler için özel olarak geliştirilen Viga geciktirici ürünlerinin fiyatları ürünlerin sahip olduğu etken maddelere ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Viga 50000 Geciktirici Sprey Ne İşe Yarar?
Geciktirici krem veya spreylerin en büyük faydası erken boşalma sorununu ortadan kaldırmasıdır. Bunun yanı sıra psikolojik olarak kişiye sağladığı etkiler ise çok daha fazladır. Kaliteli bir cinsel yaşam günlük hayatta kişinin başarısına veya sosyal yaşantısına doğrudan etki edecektir. Aynı zamanda kadın erkek ilişkilerinin de temelini oluşturan bu ilişkinin kusursuz ve yüksek tatmin duygusu ile tamamlanması birçok açıdan ilişkinin güçlü kalmasına yardımcı olur. Süper Viga 50000 sprey ne işe yarar, etkileri nelerdir gibi sorular da bu nedenle birçok farklı açıdan değerlendirilerek açıklanmalıdır.
Viga 50000 geciktirici kullanımı erkeklerin cinsel ilişki sırasında herhangi bir nedene bağlı olarak yaşadıkları erken boşalma sorunlarının giderilmesi için kullanılır. Erken boşalma sorunlarını etkili biçimde ortadan kaldırarak çiftler arasında ilişki kalitesinin yükselmesine yardımcı olur.

Viga 50000 Geciktirici Sprey Faydaları Nelerdir?
Sprey veya krem olarak iki farklı ürün tipine sahip geciktiriciler, cinsel hayatın adeta vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir. Günümüzde erken boşalma sorunlarının dünya genelinde erkekler arasında artmasının ardından bu sorunun çözümü içinde alternatif yöntemler ve ürünler kullanılmaya başlamıştır. Viga 50000 sprey özellikleri ve faydaları arasında en önemlisi ürününün kullanımından itibaren uzun süreli bir cinsel birliktelik imkanı sağlamasıdır.

 • Normal ilişki süresini en az iki katına kadar uzatır,
 • Kullanımından kısa süre sonra etkilerini gösterir,
 • Uygun fiyatlı ve kolay kullanıma sahiptir,
 • Özgüveni ve cinsel performansı yükseltir.

Bu ve benzeri daha pek çok fayda tek bir geciktirici sprey sayesinde elde edilebilir. Bu sayede kısa süre içinde en etkili ve başarılı bir cinsel aktivite gerçekleştirilebilir.

Viga 50000 Geciktirici Sprey Kullanım Şekli Nedir?
Geciktirici sprey kullanımı son derece basittir. Penis çevresine 3 – 5 püskürtme ile tüm bölgeye yedirilmesinin ardından peni kısa sürede ilişki için hazır hale gelecektir. Etkisini göstermesinin ardından uzun süreli bir birliktelik gerçekleştirilebilir. Viga 50000 sprey kullanım şekli:

 • İlişkiden 15 – 20 dakika önce uygulanır,
 • 3 – 5 püskürtme ile bölgeye yedirilir,
 • İlişki öncesi temizlenir.

Üç adımda kolayca kullanabileceğiniz ürünün içinde yer alan kullanma talimatlarını okumadan asla ürünü kullanmayanız. Viga 50000 geciktirici ürünlerinin yan etkileri yok denecek kadar azdır. Ancak yanlış veya bilinçsiz kullanımı sonrasında ciddi sorunlar doğabilir.

İlgili Ürünler
Yükleniyor...