0
Markalar
Fiyat Aralığı
Listeleme

Masaj Jeli

Genel sağlık ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine, cinsel sağlıktan kozmetiğe kadar geniş çapta aranan tüm medikal ürünlerin yer aldığı Eczahane sitemizde siz de istediğiniz ürüne tek tıkla sahip olmanın keyfini sürebilirsiniz. Genel sağlık ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine, cinsel sağlıktan kozmetiğe kadar geniş çapta aranan tüm medikal ürünlerin yer aldığı Eczahane sitemizde siz de istediğiniz ürüne tek tıkla sahip olmanın keyfini sürebilirsiniz. Firmamız kurulduğu 2918 yılından bu yana her geçen gün müşteri portföyünü artırarak geniş kitlelere hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye'nin dört bir yanına ücretsiz kargo fırsatı ile sunduğumuz medikal ürünler arasında masaj jeli çeşitleri de yer almaktadır.
Bilindiği üzere cinsel sağlığın düzenlenmesinde ve cinsel ilişkilerin optimum düzeyde gerçekleşmesinde etkili olan masaj jeli, hem erkekler hem de bayanlar tarafından kullanılabilmektedir. Eşler ya da partnerler arasında yaşanan cinsel problemlerin başında, eşlerin birbirlerine karşı fiziksel yakınlık kurmakta zorluk çekmesi gelmektedir. Nitekim bu durum erkeklerde tıbbi literatürde erektil disfonksiyon olarak adlandırılan halk arasında ise iktidarsızlık olarak nitelendirilen cinsel işlev bozukluğuna yol açabilirken, bayanlarda ise cinsel birliktelik öncesinde istenilen vajinal ıslaklığa ulaşılmamasına neden olabilmektedir. Doğal olarak bu tip sorunların meydana geldiği cinsel birlikteliklerde sağlıklı bir cinsel ilişkiden ve tatmin duygusundan bahsetmek mümkün olmamaktadır.

Masaj Jelinin Faydaları Nelerdir?
Firmamızın en çok tercih edilen cinsel sağlık ürünleri arasında yer alan masaj jelleri, eşler ya da partnerler arasında cinsel birlikteliğin en sağlıklı bir şekilde kurulmasını sağlamaktadır. Masaj jelinin pek çok faydası bulunmaktadır. Cinsel birliktelik öncesinde çiftlerin cinsel ilişkiye hem fiziksel hem de zihinsel olarak hazırlanabilmelerinde büyük rol üstlenen masaj kremi aynı zamanda biyolojik etkileriyle uygulanan vücudu da rahatlatmaktadır.
Cilt üzerinde de pozitif etkileri olduğu bilinen masaj jelleri aynı zamanda prezervatif gibi latex materyal ürünlerle birlikte kullanıma da uygundur. Bu sebeple yağ ve koku içermediği için cinsel bölgede kullanımı da müsaittir. Masaj jeli ve kremlerinin bilinen en etkili faydaları hem bayanları hem de erkekleri cinsel birlikteliğe en iyi şekilde hazırlamasıdır. Bu sayede kadınlarda cinsel ilişki öncesinde görülebilen vajinal kuruluğun giderilmesi mümkün olmaktadır. Öte yandan erkeklerde de ereksiyon olamama sorununu başarılı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca Eczahane firmamızın web sitesi üzerinden satışa sunulan masaj jellerinin içeriğinde bulunan aromalar cilde rahatlatıcı bir etki sunmaktadır.

Masaj Jeli Çeşitleri Nelerdir?
Cinsel yaşamın düzenlenmesinde en etkili ve önemli ürünlerin yer aldığı web sitemizde satışa sunulan masaj jeli çeşitleri şunlardır: Kayganlaştırıcı ve afrodizyak etkili Ginseng ve Aloe Vera içerikleriyle çiftlerin cinsel hayatlarında zevkli dakikalar yaşamasını sağlayan masaj jelleri aynı zamanda cinsel birliktelik esnasında güvenli ve etkili kayganlık sağlanmasında da işlevsel özelliklere sahiptir. Kadınlarda görülen vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olan masaj jelleri prezervatifle ve diğer latex ürünlerle kullanıma uygundur. Firmamız bünyesinde satışa sunulan tüm medikal ürünlerde olduğu gibi masaj jelleri ve kremlerinde de hayvansal yağlar ve şeker bulunmamaktadır.

Masaj Jeli Özellikleri Nelerdir?
Firmamızın ürün yelpazesi içinde yer alan masaj jeli ve kremleri, zengin ve faydalı içerikleriyle diğer kategorilerde yer alan ürünlerimizde olduğu gibi hiçbir şekilde sağlık ve cilt açısından zararlı unsur barındırmamaktadır. Ayrıca suda erime özelliğine sahip masaj jeli ve kremleri kolayca yıkanıp çıkarılabilmektedir. Klinik olarak sağlığa zararlı olmadığı kanıtlanmış olan masaj jeli ve kremleri aynı zamanda Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Dermatolojik olarak testlerden geçmiş olan bu ürünler Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo fırsatıyla güvenli ve hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.
 
Instagram: @eczahane.com.tr