0
Markalar
Fiyat Aralığı
Listeleme

Prezervatif

Cinsel sağlığın korunmasında büyük rol üstlenmesinin yanı sıra aynı zamanda güvenilir bir doğum kontrol yöntemi ürünü olan prezervatifler, eczanelerde olduğu gibi internet üzerinden de satılabilmektedir. 2018 yılında faaliyetlerine başlayan Eczahane firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine bir yenisini daha ekleyerek sağlık ve medikal ürünler arasında prezervatif satışını da gerçekleştirmektedir.
Türkiye'nin ve dünyanın en kaliteli prezervatif markalarının en çok tercih edilen modellerinin satışa sunulduğu firmamızda, başka hiçbir yerde bulamayacağınız uygun fiyat seçenekleri ve kaçırılmayacak avantajların bulunduğu kampanyalar yer almaktadır. Yılın sadece belirli dönemlerinde değil, aksine 365 gün boyunca indirimli fiyatların sunulduğu firmamızın kolay kullanıma sahip web sitesi sayesinde tek tıkla ürün satın almanın keyfini sürebilirsiniz.

Prezervatif Seçiminde Kalite Önemli Midir?
Bilindiği üzere ülkemizde satışa sunulan prezervatifler arasında %100 yerli üretim markalar olduğu gibi dünyaca ünlü ithal markalar da en kaliteli ürünlerini pazara sürmektedir. Etkili bir doğum kontrol ürünü olmasının yanı sıra cinsel yollarla bulaşıcı olabilen hastalıkların engellenmesinde de çok önemli roller üstlenen prezervatiflerin kaliteli olmasına özen gösterilmelidir.
Tek seferlik kullanıma sahip olan bu ürünlere mümkün olduğunca düşük ücret ödeyerek satın almak isteyen kişilerin göz ardı ettiği pek çok ciddi husus bulunmaktadır. Bu hususların başında düşük fiyatlı olması sebebiyle kalitesiz olan prezervatiflerin cinsel yollarla bulaşan hastalıkları önlemede ve çocuk doğumunu engellemede başarısız olduğu yer almaktadır. Bu nedenle prezervatif seçiminde kaliteye büyük önem verilmesi ve bu tür ciddi işleve sahip ürünlerde mümkün olduğunca kaliteli markaların tercih edilmesi gerekmektedir.

En Kaliteli Prezervatif Markaları Nelerdir?
Türkiye'de faaliyetlerini sürdüren firmalar arasında doğum kontrolünün önlenmesinde ve cinsel yolla bulaşıcı hastalıklardan kaçınılmada önemli rol üstlenen prezervatif üreticileri de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ülkemiz pazarında uluslararası alanda faaliyet gösteren dünyaca ünlü markarlar da yer almaktadır. İnternet üzerinden cinsel sağlık ürünleri satışını gerçekleştiren Eczahane firmamızda müşterilerin en çok tercih ettikleri ve kalitesinden şüphe duyulmayan prezervatifler satışa sunulmaktadır. Bu ürünler şunlardır:
 
Prezervatif Çeşitlerinin Özellikleri Nelerdir?
Cinsel birleşmenin en ideal bir şekilde gerçekleşmesi için özel olarak seçilen materyallerden üretilen prezervatifler hem işlevsel açıdan hem de fiziksel açıdan çeşitlenmektedir. Cinsel sağlık konusunda büyük yer kaplayan prezervatiflerin işlevsel özelliklerini şu şekilde açıklamak mümkündür:
  • Yakın hisset, sıcak temas ve intense modeller ince yapıda olmaları sebebiyle cinsel birlikteliğin daha haz odaklı olmasını sağlamaktadır.
  • Geciktirici etkili prezervatifler cinsel birlikteliğin daha uzun süre sürmesine uygun zemin hazırlamaktadır.
  • Bunlar dışında fiziksel özellik bakımından tırtıklı ve kokulu prezervatifler de cinsel birlikten alınan hazzın artırılmasında kullanılan özelliklerdir.
 
En Uygun Prezervatif Fiyatları
İnternet üzerinden sağlık ürünlerinin satışını gerçekleştiren firmamızın fiyat politikası tamamen müşteri memnuniyeti üzerine oluşturulmuştur. Bu sebeple başka yerde bulamayacağınız indirimli fiyatlardan yararlanarak kaliteli prezervatif ürünlerine ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine koşulsuz şartsız ücretsiz kargo desteği ile teslimatı gerçekleştirilen ürünlerimiz uygun fiyatlı olmalarının yanı sıra taksit seçenekleri ile de cazip fırsatlar sunmaktadır. Prezervatifler hakkında merak ettiklerinizi ücretsiz Whatsapp Danışma Hattı üzerinden müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.
 
Instagram: @eczahane.com.tr