0

Hematab 48 Tablet

Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
HEMOROİD'İN OLUŞUMU; Hemoridal dokunun sarkması, çoğu kez kalın bağırsak dokusunun mukoza (anüs) dışına sarkması olarak tarif edilen mukoza prolapsus ile birliktedir. Anatomik yapısı bozulan, aşağıya doğru sarkma ile kan göllenmesi olan ve büyüyen bu doku hemoroidal hastalığa neden olur.
n
nHEMOROİD' DEKİ YAKINMALARn
  n
 • Kabızlık döneminde sert dışkının çıkışında aşağıya sarkma
 • n
 • Kanama
 • n
 • Ağrı
 • n
nHEMOROİD TEDAVİSİNDEKİ SINIFLANDIRMAnn
  n
 • Hastalık 4 derecede incelenir.
 • n
 • Hemoroidal doku büyümüş olup; sert dışkı sonunda kanama görülebilen fakat sarkma olmayan doku.
 • n
 • Hemoroidal doku kanama ile birlikte özellikle tuvalet sırasında şişer, aşağıya sarkar, tuvalet sonrası kendiliğinden normale döner.
 • n
 • Kendiliğinden normale dönmeyen sarkmanın elle itilmesi gerekir.
 • n
 • Sarkmış hemoroidler elle de normal pozisyona getirilemez, acil operasyon gerekli olanlarıdır.
 • n
nKARAHALİLE ( Fruktus Myrobalani )
nÖyle bir bitkidir ki, bu bitkiyi devamlı kullanan insan geç ihtiyarlar. Göğsü temizler, bütün bünyeye zararlı ve bünyeyi bozan maddeleri dışarı atar. Safrayı kurutur. Mideye kuvvet verir. Hemoroid (Basur) olanlar bu bitki ile şifaya kavuşmuşlardır. Hazmettiricidir. Kalp çarpıntısına, sıkıntı hissine çok iyi gelir. Harareti ve salyayı keser, kısaca her derde devadır.
n
nATKESTANESİ ( Aesculus Hippo Castanum )
nBasur (Hemoroid), ishal, varis, nefes darlığı, damar güçlendirici, damar daraltıcı, romatizma ve mafsal ağrılarını giderici özelliği vardır. Kılcal damar kanamalarını giderici ve büzücü özelliği ile basura faydalıdır.
n
nREZENE ( Foeniculum Vulgare )
nHerkesin tanıdığı bu müstesna bitki, ,nsan yaşamına Allah' ın verdiği bir tabiat mucizesidir. Yeni doğan bebekten yüz yaşına gelmiş insana kadar her insanın, kullandığında netice aldığı bir bitkidir. Gaz giderici, hazmı kolaylaştırıcı, mide ve barsak şişkinliğini giderici, öksürüğü kesici, balgam söktürücü, iştah açıcı, doğumdan sonra süt artırıcı, toplar damarları büzerek varis, flebit ve basura faydalıdır. Basur ağrılarını hafiflettiği bilinmektedir.
n
nMÜRVER ÇİÇEĞİ ( Sambucus Nigra )
nİdrar söktürücü, ter giderici, müshil, ateş düşürücü, anne sütünü artırıcı, kanı temizleyici, hazmı kolaylaştırıcı, barsakları yumuşatıcı, barsak iltihaplarını giderici, basura, damar sertliğine, öksürüğe, nefes darlığına, barsak kramplarını giderici özelliği ile bilinmektedir.
Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Ürün açıklamaları bölümündeki teslimat bilgisi alanında "Aynı Gün Kargo" ibaresi bulunan ürünlerde, hafta içi saat 15:00'e kadar vermiş olduğunuz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. Diğer ürünlerde verilen siparişler ise maksimum 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişinizin aynı gün kargoya teslim edilebilmesi için, sepetinizde yer alan tüm ürünlerin "Aynı Gün Kargo" ürünlerinden oluşması gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz tüm ürünleriniz hazır olduğu zaman kargoya verilecektir.

Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden ilk iş gününde kargoya teslim edilir.

Havale ödeme yolu ile yapılan alışverişlerde, siparişin kargoya teslim edilmesi için havalenin gerçekleştirilmesi ödeme onayının müşteri hizmetlerimiz tarafından telefon yoluyla alınması gerekmektedir. Bu durumda havale onayının alındığı tarih ve saat, siparişin oluşturulduğu tarih olarak göz önüne alınacaktır.

Havale ödeme yolunu seçtiğiniz siparişlerinizin 3 gün boyunca tarafınızdan onayı veya ödemesi ulaşmaması durumunda siparişiniz iptal edilmektedir.

Siparişlerimin durumunu nereden takip edebilirim?

Siparişinizi verdikten sonra gerek sipariş onayınız gerekse kargo takip numarası bilgisi gibi tüm süreçleriniz hem e-posta yoluyla hem de kayıtlı cep telefonunuza kısa mesaj yoluyla tarafınıza iletilmektedir. Dilerseniz üye girişi gerçekleştirdikten sonra üye hesabınız bölümünden siparişinizle ilgili tüm süreçleri takip edebilirsiniz.
 

Kargo durumunu nereden takip edebilirim?

Tarafınıza e-posta ve kısa mesaj yoluyla iletilen kargo takip numaranız ile dilerseniz  "Kargom Nerede?" bölümü aracılığıyla dilerseniz de MNG Kargo'nun "Gönderi Takibi" bölümü aracılığıyla kargonuzun tüm süreçlerini takip edebilirsiniz.
 

Gelen kargo hasarlı ise ne yapmalıyım?

Hasar görmüş kargolar teslim alınmayarak, Kargo yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer yetkili paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, kargo orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride mevcuttur. Kargo Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra nakliye şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Kargo kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Eczahane Müşteri Hizmetlerine +90 850 840 68 70 bildirilmelidir. Müşteri Hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.


 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.