0
Markalar
Fiyat Aralığı
Listeleme
Kozmetik & Kişisel Bakım
Sıralama

Kozmetik ve Kişisel Bakım

Eczahane firmamızın internet üzerinden satışa sunduğu sağlıklı yaşam ürünleri arasında birbirinden doğal içeriklere sahip kozmetik ve kişisel bakım ürünleri de yer almaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına ücretsiz kargo hizmetiyle kısa sürede teslimat gerçekleştiren firmamızda satışa sunulan bu ürünlerin her biri klinik olarak sağlığa zararlı olmadığı test edilmiş olup aynı zamanda Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Ağda, Epilasyon, Tüy
Beğenilmediği takdirde kullanılmamış olması kaydıyla ücretsiz iade seçeneğinin sunulduğu kişisel bakım ürünleri arasında ağda, epilasyon, tüy kategorisi altında uygun fiyatlardan satışta bulunan ürünler şunlardır:
 
Deodorant ve Kolonya
Kişisel bakım ürünleri arasında hem erkeklerin hem de bayanların tercih edebileceği kampanyalarda birbirinden kaliteli markaların deodorant ve kolonya ürünleri de satışa sunulmaktadır. Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ürünler şunlardır:
 
Haşere Koruyucu
Her ne kadar kozmetik ürünler arasında yer almasa da kişisel bakım konusunda haşrelerden ve sivrisineklerden uzak durmak için sıklıkla tercih edilen haşere koruyucu ürünler şunlardır:
 
Lens
Eczahane firmamızın internet üzerinden satışını yaptığı kozmetik ve kişisel bakım ürünleri arasında lens solüsyonları da bulunmaktadır. Uygun fiyatlardan satışa sunulan lens solüsyonları markaları şunlardır:
 
Ağız Bakımı
Başka yerde bulamayacağınız en uygun fiyat seçeneklerinin yer aldığı firmamızın geniş ürün yelpazesinde ağız bakım ürünlerinde de kampanyalardan yararlanabilirsiniz:
 
Duş ve Banyo
Eczahane firmamızın kozmetik ve kişisel bakım kategorisinde yer alan duş ve banyo ürünlerinde de cazip kampanyalar devam etmektedir. Hızlı teslimat ile satın alabileceğiniz ürünler şunlardır:
Instagram: @eczahane.com.tr
TEK TIKLA GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Sitemiz üzerinden güvenli alışverişin tadını çıkarın.
HIZLI TESLİMAT
Siparişleriniz en kısa sürede elinize ulaşır.
SORUNSUZ İADE
Aldığınız ürünleri kolay iade edin.
MOBİL UYGULAMA
Mobil uygulamamız üzerinden siparişlerinizi takip edin.