0
Markalar
Fiyat Aralığı
Listeleme
Saç Bakım
Sıralama

Saç Bakım

Kadınlar kadar erkeklerin de yakından ilgilendiği kişisel bakım ürünleri arasında yer alan şampuanlar, saç kremleri ve diğer saç bakım ürünleri, Eczahane firmamızın internet üzerinden uygun fiyatlı olarak müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo fırsatından yararlanarak sahip olabileceğiniz saç bakım ürünlerinde hızlı teslimat ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Bit ve Sirke
İnternet üzerinden kampanyalı fırsat ürünlerinin satışını sürdüren firmamızın en çok tercih edilen saç bakım ürünleri arasında bit ve sirke kategorisi ürünleri de yer almaktadır. Müşteriler bu kategoride şu ürünleri uygun fiyatlardan satın alabilme imkanına sahiptir:
 
Saç Kremi
Kişisel bakım ürünlerinde online fırsatlardan yararlanmak isteyenlerin hiçbir yerde bulamayacakları cazip fiyat seçeneklerine ulaşabilecekleri firmamızın sitesinde saç kremi kampanyaları da yoğun ilgi görmektedir. Bu kategoride satışa sunulan ürünler şunlardır:
 
Şampuan
En uygun fiyatlı şampuan seçeneklerini bulabileceğiniz Eczahane firmamızda aynı zamanda tüm siparişlerinizde Türkiye’nin dört bir yanına ücretsiz kargo hizmeti sunulmaktadır. Kargo ücreti ödemeden hızlı teslimat ile satın alabileceğiniz her saç tipine uygun şampuanlar şunlardır:
 
Dökülme Karşıtı
İnternet üzerinden faaliyetlerini sürdüren firmamızda dökülme karşıtı kategorisinde de birbirinden cazip fırsatlar içeren saç bakım ürünlerini bulabilirsiniz. Uygun fiyatlardan satın alabileceğiniz ürünler şu şekilde sunulmuştur:
 
Saç Maskesi
Kişisel bakımınızda en çok ihtiyaç duyduğunuz saç maskesi ürünlerini, dünyanın en kaliteli markalarının %100 orijinal ürünleri arasından internet sitemizde bulabilirsiniz. Kampanyalı fiyatları değerlendirerek satın alabileceğiniz ürünler şunlardan oluşmaktadır:
 
Şekillendirici
Eczahane firmamızın internet sitesi üzerinden satışa sunulan saç bakım ürünleri arasında saç şekillendirici ürünler de bulunmaktadır. Ayrıca sitemizden satın aldığınız tüm ürünlerde Türkiye’nin dört bir yanına ücretsiz kargo fırsatından da faydalanabilirsiniz. İndirim kampanyalarından yararlanarak hemen sipariş verebileceğiniz ürünler şunlardır:
Instagram: @eczahane.com.tr
TEK TIKLA GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Sitemiz üzerinden güvenli alışverişin tadını çıkarın.
HIZLI TESLİMAT
Siparişleriniz en kısa sürede elinize ulaşır.
SORUNSUZ İADE
Aldığınız ürünleri kolay iade edin.
MOBİL UYGULAMA
Mobil uygulamamız üzerinden siparişlerinizi takip edin.