0
Markalar
Fiyat Aralığı
Listeleme

Kulak Sağlığı

İnternet üzerinden uygun fiyatlı tıbbi ve medikal ürünler satın almak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği Eczahane firmamızda, cilt sağlığından cinsel sağlığa, kozmetik ürünlerinden kişisel bakıma kadar geniş bir ürün yelpazesinde her biri kaliteli ürünler satışa sunulmaktadır. Söz konusu ürün kategorileri arasında kulak sağlığı konusunda en çok ihtiyaç duyulan ürünler de bulunmaktadır. Başka bir yerde bulamayacağınız fiyat aralığında satışa çıkarılan medikal ürünler, uluslararası klinik testlerden geçmiş ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ürünlerden oluşmaktadır.
Kulak sağlığına dikkat edilmediği takdirde en sık görülen problemlerin başında kulak tıkanıklığı yer almaktadır. Her yaştan kişinin belirli dönemlerde karşılaşabileceği kulak tıkanmasının pek çok farklı nedeni olabilmektedir. Kişiler tarafından en çok rahatsızlık duyulan problemlerden bir olan kulak tıkanıklığı, dış kulak yoluna yabancı bir cisim girmesi ve kulak salgısı sebebiyle dolu olması sebebiyle ortaya çıkmaktadır. Öte yandan dış kulak yolunda duş, havuz, deniz gibi ortamlarda su kaçması ve uzun zaman nemli kalması da kulak tıkanıklığının sebepleri arasında yer almaktadır. Kulak sağlığı ürünleri dile pek çok sebebe bağlı olarak gelişebilen kulak tıkanıklıklarını başarılı ve zahmetsiz bir şekilde açmak mümkün olmaktadır.

Kulak Sağlığı Ürün Çeşitleri Nelerdir?
Faaliyetlerine başladığı 2018 yılından itibaren müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini sürdüren Eczahane firmamızın geniş ürün yelpazesinde yer alan kulak sağlığı ürünleri şunlardan oluşmaktadır: Görüldüğü üzere özellikle dış kulak ve orta kulakta görülebilen tıkanıklıkların giderilmesinde etkili olan bu ürünler küçük ya da yetişkin fark etmeksizin tüm kulak tıkanıklığı rahatsızlığından muzdarip kişiler tarafından kullanılabilir.

Kulak Tıkanıklığı Neden Olur?
Kulak tıkanıklığı geçici bir durumdur olduğu halde bazen bu tip sorunların geçici etki göstermesi uzun bir zaman alabildiği için kişilerin hayat kalitesini olumsuz etkilemektedir. Kulak sağlığı konusunda olumsuz etkilerin görüldüğü kulak  tıkanmasına neden olan çevresel ve içsel faktörler şu şekilde öne çıkmaktadır:
 • Buşon (Dış kulak yolu girişindeki salgının birikmesi)
 • Dış kulak yoluna giren yabancı cisim
 • Dış kulak yolu enfeskiyonu
 • Orta kulak yolu enfeksiyonu
 • Östeki tüpü fonksiyon bozukluğu
 • Ani işitme kaybı
 • Nazofarinkste kitle
 
Kulak Tıkanıklığının Belirtileri Nelerdir?
Sağlık açısından ve hayat kalitesi bakımından büyük önem taşıyan kulak sağlığına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bazen kişiler tarafından kulakta hissedilen birtakım anormallikler ve belirtiler kulak tıkanıklığının önceden habercisi olabilmektedir. Küçük ya da yetişkin fark etmeksizin kulak tıkanıklığı konusunda en sık karşılaşılan belirtiler şu şekilde sıralanabilmektedir:
 • Kulakta dolgunluk hissi,
 • İşitme engeli,
 • Kulakta çınlama ve ıslık sesine benzer sesler duyulması,
 • Enfeksiyona bağlı sebeplerle kendini ortaya çıkaran ağrı,
 • Denge güçlüğü yaşanması,
 • Kulak içinde ve dışında görülen ağrı.
 
En Uygun Fiyatlı Kulak Sağlığı Ürünleri
Türkiye'de 2018 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla kısa sürede geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başaran Eczahane firmamızın geniş ürün envanteri içinde yer alan kulak sağlığı ürünleri oldukça uygun fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Piyasa fiyatlarının çok daha altında satın alabileceğiniz tüm kulak sağlığı ürünlerinde bu avantajların yanı sıra Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo desteği de sunulmaktadır. Tek tıkla kolay bir şekilde satın alacağınız ürünlere ulaşmak için firmamızın web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.
 
Instagram: @eczahane.com.tr