0
Markalar
Fiyat Aralığı
Listeleme

Pastil

Özellikle kış dönemlerinde viral olan ve toplumda küçük ya da büyük fark etmeksizin hemen hemen herkesin yakalandığı üst solunum yolu enfeksiyonlarının tedavisinde büyük rol üstlenen pastiller, aynı zamanda bu tür çabuk bulaşan hastalıkların önlenmesinde de kullanılmaktadır. Sağlık alanında en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin internet üzerinden oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulduğu Eczahane firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde birbirinden kaliteli pastil çeşitlerini de bulabilirsiniz. Başka yerde bulamayacağınız uygun fiyatlarla satılan ürünlerin her biri güvenilir markalara ait ve klinik olarak onaylanmıştır.

Pastil Ne İşe Yarar, Ne Zaman Kullanılmalıdır?
Gribal enfeksiyonlarda ve özellikle üst solunum yolu enfeksiyonlarında etkili olduğu kadar basit kullanımı sayesinde her yaştan kişi tarafından tercih edilen pastiller, boğazda sağladığı yumuşaklık hissi ile hastalık dönemlerinde kurtarıcı rol üstlenmektedir. Pastiller boğaz enfeksiyonlarını önlemek ve boğaz ağrılarını dindirmek, yutkunmayı kolaylaştırmak amacıyla kullanılmaktadır.
Özellikle kış aylarında viral grip sebebiyle hastalığa yakalanan kişilerin boğazında oluşan kuruluk ve batma hissini önlemek için kullanılan pastiller aynı zamanda boğaz ağrılarının ve tahribatın giderilmesinde de faydalıdır. Bu sayede kullanan kişinin daha  rahat yutkunmasını, konuşmasını, nefes almasını ve hatta gıda tüketmesini sağlayan pastillerin yaz kış demeden her dönem kullanılması da tavsiye edilmektedir.
Pastiller hastalık belirtileri baş göstermeye başladığı andan itibaren kullanılabileceği gibi hastalığın ilerlemiş evrelerinde de boğazda yaşanan tahribatın giderilmesi ve rahatlık hissi ile tercih edilmektedir. Ayrıca içeriğinde bulunan c vitamini ve diğer özellikleri ile boğazın mümkün olduğundan daha kısa sürede normal haline dönmesini sağlamada kullanılmaktadır.

Pastil Çeşitleri Nelerdir?
Eczahane firmamızın internet üzerinden satışını sürdürdüğü birbirinden kaliteli pastil çeşitleri şunlardan oluşmaktadır: Görüldüğü üzere özellikle gribal enfeksiyonun boğazda yol açtığı tahribatın ve ağrıların dindirilmesinde etkili olan doğal içeriklere sahip olan pastiller sağlık açısından kullanılması tavsiye edilen en kolay tüketilebilir basit ürünlerdir.

Pastil Faydaları Nelerdir?
Soğuk algınlığının olumsuz etkilerinin giderilmesinde her yaştan hastanın gün içinde kolaylıkla kullanabilecekleri pastiller genellikle emilerek tüketilmektedir. Aynı zamanda farklı aromalara sahip olan bu pastiller kişilerin sağlığına faydalı içeriklerinin yanı sıra tüketilme kolaylığı da sağlamaktadır. Çocuk ya da yetişkinlerin rahatça tüketebileceği pastillerin faydaları şu şekilde özetlenebilir:
  • Kullanıldığı andan itibaren tükürük bezlerini harekete geçirir,
  • Yutkunma zorluğunu ortadan kaldırır, yutkunma refleksini acısız hale getirir,
  • Boğaz ağrısını dindirir,
  • Enfeksiyonun atlatılmasında etkilidir,
  • Solunum yolu rahatsızlıklarının olumsuz etkilerini ortadan kaldırır,
  • Sert öksürüğün kesilmesinde faydalıdır,
  • Ferahlık hissi verir, gribal enfeksiyona bağlı solunum güçlüğünü ortadan kaldırır,
  • İlaç kullanımını azaltır.
 
Uygun Fiyatlı Pastil Çeşitleri
İnternet üzerinden faaliyetlerini sürdüren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde bulunan pastil ürünleri Türkiye'nin dört bir yanına ücretsiz kargo hizmeti ile gönderilmektedir. Kaç adet ürün aldığınızın bir önemi olmadan yararlanabileceğiniz bu fırsatın yanı sıra, başka hiçbir yerde bulamayacağınız uygun fiyatlar da firmamızın müşteri memnuniyetine gösterdiği önemin bir nişanesidir. Kolay kullanıma sahip web sitemizde tek bir tıkla hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan medikal ürünü satın alabilirsiniz.
 
Instagram: @eczahane.com.tr