Hakkımızda

Kişisel bakımına ve güzel bir görünüşe sahip olmaya özen gösteren herkesin, aradığı her ürünü kolaylıkla bulabileceği Eczahane, 2018 yılından bu yana müşterilerinin ilk tercihi
olmaya devam etmektedir. Özellikle estetik görümün yanında sağlıklı bir cilde ve saçlara sahip olmak isteyenlerin güvenle alış veriş yapabileceği firmamız, sektörde faaliyetlerine başladığı günden bu yana kurumsal bir anlayışla müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.
Her ne kadar cilt sağlığı ve kişisel bakım ürünleri sektöründe her geçen gün yeni bir marka çıksa da bu alanda güvenilir firmalardan sağlık uzmanları tarafından onaylanmış ürünleri satın almak önem teşkil eden bir konudur. Dolayısıyla güzellik ve estetik kaygısı güdülürken sağlık problemleri yaşamak hiç kimsenin istemeyeceği bir durumdur. Bu yüzden özellikle internet üzerinden kişisel bakım ürünleri satın alırken, tüketicilerin mutlaka güvenilir firmalardan hizmet alması tavsiye edilmektedir.


Eczahane firmamız, kişisel bakım sektöründe en güvenilir markaların, en uygun fiyatlı kişisel bakım ürünlerini siz müşterilerimizle buluşturmaya devam etmektedir. Zengin marka seçeneği ile kişisel bakımına ve cilt sağlığına dikkat eden tüm tüketicilerin tercihlerine uygun ürünleri satışa sunan firmamızda siz de aradığınız markanın en son çıkan ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sağlıklı bir tene ve saçlara sahip olmanın yanında ışıltılı bir görünüm elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler Eczahane güvencesiyle sizlere sunulmaktadır.


Tamamen Orijinal ve Güvenilir Ürünler
Zengin ürün yelpazesi içinde dünyanın en çok tercih edilen markalarından, yerli markaların en son modellerine kadar geniş bir ürün seçeneği imkanı sunan firmamızda siz de aradığınız kişisel bakım ürününe çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Firmamızın özenle satışa sunmak üzere depoladığı ürünler aynı zamanda tamamen orijinal olup, kendi ambalaj ve kutuları ile birlikte müşterilerimize sunulmaktadır. 


Kişisel bakımına önem veren biriyseniz ve güvenilir markaların ürünlerini en uygun fiyatlarla temin etmek istiyorsanız firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemiz içinde satışa sunulan bütün kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, sağlığa hiçbir zararı olmadığı klinik testlerden geçerek onaylanmış ürünlerden oluşmaktadır. Dolayısıyla yüzünüzün, ellerinizin ve vücudunuzun parlak bir görünüme, sıkı bir cilde sahip olmasını isterken kullandığınız ürün nedeniyle herhangi bir sağlık problemiyle karşılaşmanız mümkün olmamaktadır. Bu sebeple faaliyetlerine başladığı günden bu yana güvenilir hizmet sunan firmamız kişisel bakım ürünleri listesi içinde bulundurduğu tüm ürünlerde sağlık onay garantisi sunmaktadır.


Dermatolojik olarak onaylanmış ve uluslararası klinik testlerden başarıyla geçmiş kozmetik ürünlerini firmamızın internet sitesi üzerinden kolay bir şekilde görüntüleyebilir, dilediğiniz ürünü anında sipariş ederek satın alabilirsiniz.


Geniş Ürün Kategorilerinde Zengin Seçenekler
Firmamızın 2018'den bu yana sektörde başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürerek edindiği tecrübeler, müşterilerimiz tarafından da memnuniyetle karşılanmaktadır. Zira Türkiye'de en çok tercih edilen kişisel bakım ürünleri ve markalarının dışında dünyanın en bilinen markalarını da ürün yelpazemiz içinde görebilirsiniz. Bu kapsamda her biri eczane güvencesiyle yani klinik olarak sağlığa zararlı olmadığı kanıtlanmış ürünler Eczahane firmamız üzerinden sizlerle buluşmaya devam diyor. 
A-dan Z'ye kişisel bakım ve kozmetik sektörünün en sevilen markalarının yer aldığı ürün seçeneğimiz içinde şu kategorilerde dilediğiniz markanın en güncel ürünlerini bulabilirsiniz:


•    Yüz, göz çevresi, dudak, kaş ve kirpik bakımını içeren cilt bakımı ürünleri
•    Vücut nemlendiriciler, çatlak bakım ürünleri, selülit bakımı, sıkılaştırıcı ve incelticiler gibi pek çok farklı kategorinin bulunduğu vücut bakımı ürünleri
•    Bronzlaştırıcılar, her yaştan yüz ve vücut güneş kremlerini içeren cilt bakımı
•    Anne ve bebek bakım ürünleri
•    Yüz, göz, dudak, tırnak, bacak makyaj ürünleri
•    Şampuanlar, kremler, tabletler, serumlar, boyalar ve bakım yağları bulunan saç bakım ürünleri
•    Cinsel sağlık, vitamin ve minerallerin bulunduğu medikal ürünler
•    Erkeklere özel saç, cilt, vücut ve tıraş bakım ürünleri
•    Deodorantlar, rollon - stick, kolonyalar ve benzeri parfüm ürünleri

•    Ağız ve diş sağlığı ile çocuk ağız bakım ürünleri

Görüldüğü üzere oldukça geniş bir kategori seçeneği sunan Eczahane firmamız, tüm bu kategorilerde en çok sevilen markaların ürünlerini uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaya devam etmektedir.


Uygun Fiyat Politikası ile Müşteri Memnuniyeti
Öte yandan uyguladığı uygun fiyat politikasıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran firmamız, orijinal ürünleri memnuniyet verici fiyatlardan müşterilerine sunması sebebiyle tercih edilmektedir. Eğer siz de ihtiyaç duyduğunuz ürünleri en kaliteli kişisel bakım ürünleri markalarından uygun fiyatlarla tedarik etmek istiyorsanız, internet sitemiz üzerinden satışa sunulan ürünleri hemen inceleyebilirsiniz.

Fiyatların uygunluğunun yanında birbirinden cazip kampanyalar ve özel indirimler düzenleyen Eczahane firmamızın güncel fırsatlarından haberdar olmak için internet sitemizi sık sık ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede kişisel bakımda fark yaratan ürünlere memnuniyet verici fiyatlardan sahip olabilirsiniz.


Özenli Paketleme ve Hızlı Teslimat
İstanbul merkezli olarak 2018 yılından bu yana başarılı faaliyetleriyle sektörde öne çıkan firmamızın deneyimli personeli, tüm siparişlerde ürünlerin hazırlanmasından müşterilerimize teslim edilmesine kadarki süreçte özenle çalışmaktadır. Dolayısıyla satın almak istediğiniz ürün kısa sürede büyük bir titizlikle paketlenir ve güvenle size teslim edilmek üzere yola çıkartılır. Kargo aşamasında satın alınan ürünün herhangi bir fiziksel zarara uğramaması için paketlemeler temkinli bir şekilde yapılır.


Bununla birlikte müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi göstermek adına siparişlerinizin yanında, satın aldığınız ürünlerin benzerlerine ait testerlar ve hediyeler de bulunmaktadır. Bunun yanında güvenilir bir şekilde hizmet almak için firmamızın internet sitesi üzerinde bulunan Eczahane Online Müşteri Temsilcisi desteğinden de yararlanabilirsiniz.

Yükleniyor...