Cinsel Sağlık

Yükleniyor...

Geciktirici Gerçekten Etkili Mi?


Geciktirici Gerçekten Etkili Mi?

Erken boşalmayı geciktirici ürünlerin etkisi, bu cinsel problemden olumsuz etkilenen ve muzdarip olan erkekler kadar eşlerini veya partnerlerini de ilgilendirmektedir. Tatmin edici bir cinsel deneyim yaşamak ve bunu sürekli kılmak isteyen özellikle belirli bir yaşın üstündeki erkekler, geciktirici adıyla piyasaya sürülen tıbbi ürünlerin desteğine başvurmaktadır. Bu noktada her yaştan erkeklerin erken boşalma problemini ortadan kaldırarak aynı zamanda eşlerine ve partnerlerine karşı mahcubiyet yaşamalarının da önüne geçilmesini sağlayan geciktirici etkileri bakımından da merak konusu haline gelmiştir.

Piyasada ve internet dünyasından geciktirici olarak ele alınan bu ürünler temel anlamda erkeklerin cinsel ilişki sırasında hassas olan bölgelerinin daha az uyarılmasını sağlayarak, cinsel ilişkinin kalitesini ve süresini artırmaya yardımcı olmaktadır. Nitekim çoğu platformda cinsel performans artırıcı olarak da ele alınan bu ürünlerin sağladığı faydalar bakımından piyasada bulunan ve en çok tercih edilen ürünlerden olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Geciktirici Ürünler Nasıl Etki Eder?

Erken boşalmayı geciktirici ürünlerin faydaları bakımından erkeklerin cinsel ilişki süresi ve performansının artmasında büyük etkiye sahip olduğu bilinen bir gerçektir. Bu bağlamda cinsel ilişki esnasında erken boşalmadan muzdarip olan erkeklerin geciktirici ürünlerin içeriğinde bulunan anestezik bileşenler sayesinde penislerinde hassas olan bölgelerin bir nevi uyuşarak bir nebze hissizleşmesiyle bu sorun ortadan kalkmaktadır. Genel olarak geciktirici ürünlerin erkeklerin erken boşalmasına yaptığı etki bu şekilde ifade edilmektedir.

Bu ürünlerin bileşeninde bulunan anestezik maddeler, uzmanlar tarafından özel olarak üretildiği için hem erkeklere hem de partnerlerine hiçbir suretle olumsuz etkisi bulunmayan ürünlerdir. Dolayısıyla kullanım şartlarına ve tavsiyelerine göre bu tür ürünlerin kullanımında herhangi bir olumsuz durumdan söz etmek mümkün olmamaktadır.

Geciktirici Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Erken boşalmayı geciktirici ürünlerin çeşitleri bakımından piyasaya sürülen pek çok farklı ürün şeklinde kullanılmaktadır. Genel kategori olarak örnek vermek gerekirse erken boşalma sorunun giderilmesinde kullanılan geciktirici ürünler şunlardan oluşmaktadır:

Görüldüğü üzere pek çok farklı formu bulunan bu ürünlerin hepsi temelde aynı mantık üzerine işlevselliğe sahiptir. Her birinin içeriğinde bulunan anestezik bileşenler penisin hassas bölgelerinin cinsel ilişkinin uzun sürmesi ve erken boşalmayı engellemesi bakımından bir miktar uyuşturulmasını temel almaktadır.

Geciktirici Ürünler Nasıl Kullanılır?

Geciktirici sprey ve kremlerin kullanımı, bu ürünlerden elde edilecek olan faydanın maksimum seviyeye ulaşması için önem teşkil eden bir konudur. Dolayısıyla geciktirici ürün kullanımına özen gösterilmesi gerekmektedir. Eğer siz de geciktirici ürünler ile erken boşalma sorununuza kökten bir çözüm bulmak istiyorsanız şu adımları dikkatli bir şekilde uygulamanız tavsiye olunmaktadır:

  • Geciktirici spreyi yaygın bilinenin aksine penisin tamamına değil, yalnızca en uç kısmına sıkın.
  • Geciktirici spreyi normalden fazla sıkmanız, hissizleşmeyi artıracağından başka problemlerin yaşanmasına da uygun zemin oluşturabilmektedir. Bu sebeple spreyi 3 veya 4 fıslık olacak şekilde penisin alt ve üst kısmına belirli aralıklarla sıkmanız tavsiye edilmektedir.
  • Geciktirici spreyi sıktıktan sonra cinsel ilişki için en az 20 dakika beklenmelidir.

Geciktirici Ürünlerin Fiyatları

Erken boşalmayı geciktirici ürünlerin fiyatları da pek çok platforma ve markaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu alanda olumlu etkisi kanıtlanmış ve kullanıcı yorumlarına göre kalitesi onaylanmış en faydalı geciktirici ürünleri en uygun fiyatlarla internet sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Geciktirici etkileri bakımından en faydalı ürünlerin bulunduğu geniş ürün yelpazemiz arasında bütçenize en uygun olanı satın alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yükleniyor...