Themra Edpimedyum Erkeklere Özel Geliştirilmiş Performans Arttırıcı Macun

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Themra Edpimedyum Erkeklere Özel Geliştirilmiş Performans Arttırıcı Macun Nasıl Kullanılır?
Ürünün kullanım şekli içerisinde bulunan kullanım talimatı ve pros pektüste belirtilmektedir. Ürünün kullanım şekli üzerinde belirtilmeyen ürünler için bizimle irtibata geçebilir veya üretici firmayla görüşebilirsiniz.
 
Themra Edpimedyum Erkeklere Özel Geliştirilmiş Performans Arttırıcı Macun Etkili mi?
Themra Edpimedyum Erkeklere Özel Geliştirilmiş Performans Arttırıcı Macun gerçekten etkili mi diye sorarsanız müşterilerimizin geri bildirimleri ürünün etkili olduğu yönündedir. 
 
Themra Edpimedyum Erkeklere Özel Geliştirilmiş Performans Arttırıcı Macun Zararı var mı?
Ürünün herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Tabi ki ürünün kullanım talimatı/pros pektüs bilgisini okumanız veya üretici firmayla direk irtibata geçip bilgi almanız daha doğru olacaktır.
 
Themra Edpimedyum Erkeklere Özel Geliştirilmiş Performans Arttırıcı Macun Kullananların Yorumları
Themra Edpimedyum Erkeklere Özel Geliştirilmiş Performans Arttırıcı Macun satın alan müşterilerimizin %90'ı bu ürünü tekrardan satın aldı. Bu anlamda ürünün etkinliğini ve fiyat/performans açısından doğru bir ürün olduğunu anlayabilirsiniz.
 
Themra Edpimedyum Erkeklere Özel Geliştirilmiş Performans Arttırıcı Macun Fiyat
Themra Edpimedyum Erkeklere Özel Geliştirilmiş Performans Arttırıcı Macun en uygun fiyatla sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz.
Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Ürün açıklamaları bölümündeki teslimat bilgisi alanında "Aynı Gün Kargo" ibaresi bulunan ürünlerde, hafta içi saat 15:00'e kadar vermiş olduğunuz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. Diğer ürünlerde verilen siparişler ise maksimum 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişinizin aynı gün kargoya teslim edilebilmesi için, sepetinizde yer alan tüm ürünlerin "Aynı Gün Kargo" ürünlerinden oluşması gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz tüm ürünleriniz hazır olduğu zaman kargoya verilecektir.

Cumartesi 12:00'a kadar, Pazar ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden ilk iş gününde kargoya teslim edilir.

Havale ödeme yolu ile yapılan alışverişlerde, siparişin kargoya teslim edilmesi için havalenin gerçekleştirilmesi ödeme onayının müşteri hizmetlerimiz tarafından telefon yoluyla alınması gerekmektedir. Bu durumda havale onayının alındığı tarih ve saat, siparişin oluşturulduğu tarih olarak göz önüne alınacaktır.

Havale ödeme yolunu seçtiğiniz siparişlerinizin 3 gün boyunca tarafınızdan onayı veya ödemesi ulaşmaması durumunda siparişiniz iptal edilmektedir.

Siparişlerimin durumunu nereden takip edebilirim?

Siparişinizi verdikten sonra gerek sipariş onayınız gerekse kargo takip numarası bilgisi gibi tüm süreçleriniz hem e-posta yoluyla hem de kayıtlı cep telefonunuza kısa mesaj yoluyla tarafınıza iletilmektedir. Dilerseniz üye girişi gerçekleştirdikten sonra üye hesabınız bölümünden siparişinizle ilgili tüm süreçleri takip edebilirsiniz.
 

Kargo durumunu nereden takip edebilirim?

Tarafınıza e-posta ve kısa mesaj yoluyla iletilen kargo takip numaranız ile dilerseniz  "Kargom Nerede?" bölümü aracılığıyla dilerseniz de MNG Kargo'nun "Gönderi Takibi" bölümü aracılığıyla kargonuzun tüm süreçlerini takip edebilirsiniz.
 

Gelen kargo hasarlı ise ne yapmalıyım?

Hasar görmüş kargolar teslim alınmayarak, Kargo yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer yetkili paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, kargo orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride mevcuttur. Kargo Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra nakliye şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Kargo kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Eczahane Müşteri Hizmetlerine +90 850 307 55 75 bildirilmelidir. Müşteri Hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...