0
Viaxi Geciktirici Sprey

Tarih: 2020-10-25 23:23


Viaxi sprey kullananlar üründen elde ettikleri yüksek verim nedeniyle piyasada en çok tercih edilen ve tavsiye edilen cinsel sağlık ürünleri arasında yer almasını sağlamıştır.


Erkeklere özel olarak geliştirilen özel içeriği sayesinde sprey kullanımının ardından cinsel birliktelik sırasında erken boşalma sorunlarını ve penisin aşırı hassasiyetini ortadan kaldırarak daha yüksek haz alınmasını sağlar. Long Time Spray ürünleri arasında kullanım alanı en yaygın ürünlerden olan Viaxi Sprey benzer geciktirici ürünler arasında içeriği ve kullanım kolaylığı açısından farklılık göstermektedir.
Erkek fizyolojisine etki edecek doğal içeriği sayesinde kısa sürede etki eden ve erken boşalmanın önüne geçen Viaxi geciktirici ürünlerinin cinsel ilişkiden alınana hazzın karşılıklı olarak artırılmasına yardımcı olmaktadır. Uygun fiyat avantajları ve etkileri sayesinde Viaxi Long Tima Spray, yaygın olarak tercih edilmektedir.

Viaxi Sprey Nasıl Kullanılır?
Viaxi Sprey kullanımı ilişkiden yaklaşık 15 – 20 dakika önce olmalıdır. Doğrudan kullanılarak cinsel birliktelik yaşanması ilacın etkisini gösterme süresine bağlı olarak fayda sağlamayabilir. Bu nedenle kullanma talimatlarında yer alan sürelere ve kullanım şekline göre ilacın kullanılması şarttır.
  • 3 – 4 fıs penis üzerine sıkılır,
  • Nazik masaj yardımı ile penis ucu ve etrafına sürülür,
  • Etkisini göstermesinin ardından ilişkiye girilebilir.
Basit kullanımı nedeniyle günümüzde en çok tercih edilen geciktiriciler spreyler olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanımı ve mahfazası kolay olduğu için birçok açıdan ürünün etkileri de güçlü olacaktır.

Viaxi Geciktirici Sprey Etkisi Ne Kadar Sürer?
Geciktirici sprey etkisi ne kadar sürer, ne kadar sürede etkileri görülür gibi sorular cinsel yaşamda erken boşalma sorunları ile karşılaşan herkes tarafından merak edilmektedir. Erkekler arasında son yıllarda artan erken boşalma sorunlarının önlenmesi için özel olarak geliştirilen bu tip ürünlerin güçlü etken maddeleri sayesinde 20 dakika içinde etkileri gözlemlenmeye başlar.
Birliktelik sırasında doğal ilişki süresinin maksimuma çıkarılarak 40 dakikaya kadar geciktirme sağlamaktadır. Kişiden kişiye değişiklik göstermekle birlikte ilişkinin ideal sürede tamamlanmasına yardımcı olur. Erkeklerin yaşadığı en büyük sorunların başında gelen erken boşalmanın bu tip destekleyici cinsel sağlık ürünleri ile ortadan kaldırılması son derece önemlidir. Viaxi Sprey ile uzun süreli bir cinsel performans sağlanması mümkündür.

Viaxi Sprey Zararları Nelerdir?
Viaxi geciktirici yan etkileri ürünün tavsiye edilen miktarının dışında kullanımının ardından ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle kullanma talimatlarına harfiyen uyulması son derece önemlidir. Aşırı kullanımı sonrasında kişilerde penis hassasiyetinin kaybolması ve uyuşukluk gibi yan etkiler ortaya çıkabilir. Söz konusu yan etkilerden korunmak için mutlaka ürünlerin kullanma talimatlarına dikkat etmek gerekir. Ortaya çıkan bu tip zararlar ilacın tesirinin geçmesiyle büyük oranda ortadan kaybolacaktır. Kolay kullanımı ve erkeklere özel geliştirilen içeriği sayesinde üründen elde edeceğiniz fayda da maksimuma çıkacaktır.

Viaxi Geciktirici Sprey Fiyatları
Viaxi Sprey fiyatları cinsel sağlık ürünlerinin etkilerine ve ürün detaylarına göre belirlendiği için farklılık göstermektedir. Erken boşalma sorunları ile karşı karşıya kalan erkeklerin bu sorunlarını cinsel ilişki sırasında ortadan kaldırmak için kullanılan ürünlerin etkileri kısa süre içinde ilişkiden elde edilecek verimin artırılmasını sağlamaktadır.
Piyasada son yıllarda cinsel sağlık ürünlerinin artmasının ardından çeşitlilik açısından kullanıcılar kafa karışıklığı yaşamaktadır. Bu kafa karışıklığını sadece fiyatlara bakarak gidermek son derece yanlıştır. Viaxi Sprey gibi güçlü ürünleri kullanmadan önce sadece fiyatlara değil sağladığı faydalara ve ürünün sahip olduğu özelliklere de dikkat etmeniz tavsiye edilmektedir. Geciktirici ürünlerin özelliklerine göre fiyat farklılıkları da ortaya çıkabilir